pokerica.net poker forum

strategija - analiza - coaching - rakeback - bonusi - cash game - turniri - dnevnici - online - live

Pokerica.netPokerica.net  HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Vela Jozica

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Vela Jozica
High Card Ace

Number of posts : 3
Poker Site : None

PostSubject: Vela Jozica   03.11.13 18:00

Pozdrav svima, pogotovo curama.

Do sada sam igrala holdem na pokerstarsima i to samo za playmoney.
Pokušala bi sa pravim novcem, ali nemam nikakva iskustva kako uplatiti, gdje.
Ako ima koja dobra duša da me uputi, bila bi jako zahvalna.

:-*
Back to top Go down
lion406
Full house
Full house

Number of posts : 754
Poker Site : Pokerstars, Unibet

PostSubject: Re: Vela Jozica   03.11.13 19:36

Pozdrav @Vela Jozica, prvo i osnovno da bi uplatila na bilo koju stranicu moraš se prijavit sa pravim podacima (godište,adresa itd.), onda postoje neki od načina za uplatu ali uglavnom treba ti neka od deviznih kartica (VISA najćešće) da bi s nje povukla lovu na recimo PS (Pokerstars).

Naravno moguće je recimo sa Skrill-om (bivši Moneybookers) ali da bi na Skrill-u imala lovu opet ti za to treba neka od kartica ili ćeš to napravit na sa bankovnim računom.

Ja osobno imam iskustvo sa VISA deviznom karticom od PBZ-a i sve do sad je radilo kako treba (uplata/isplata), drugi neka ti prenesu svoja iskustva.
Back to top Go down
Tonci
Pokerica
Pokerica

Number of posts : 1020
Poker Site : LuckyAce, Unibet, BetMost

PostSubject: Re: Vela Jozica   03.11.13 21:36

Pozdrav, eto ovo sto laf kaze Smile
Back to top Go down
Vela Jozica
High Card Ace

PostSubject: Re: Vela Jozica   04.11.13 9:02

Hvala decki.
Budući da nisam još sigurna da bi igrala za svoj novac, može li se igrati tako da mi netko pomogne u startu? Čula sam za pojmove kao steik ili tako nešto. Kome se treba javiti za to? Gdje se to može dobiti?

Pozdrav
Back to top Go down
Tonci
Pokerica
Pokerica

Number of posts : 1020
Poker Site : LuckyAce, Unibet, BetMost

PostSubject: Re: Vela Jozica   04.11.13 10:31

Mozes trazit stejk po forumima, mozda se netko javi, ali stvar je u tome da je stejk investicija ajmo rec, a tesko da ce netko investirat u nekoga tko nije winning igrac odnosno pocetnik, jer bi to bila više donacija nego stejk Very Happy
Jos jedna opcije je da potrazis po netu 'no deposit bonuse', to neke stranice nude besplatno nekih 20$ recimo cisto da igras preko njih, opet to se ne isplati ako ces jednog dana igrat za ozbiljniju lovu preko te stranice ali za pocetak je dobra opcija i mislim da smo svi to u pocetku probali.
Back to top Go down
Vela Jozica
High Card Ace

PostSubject: Re: Vela Jozica   11.11.13 20:43

bok ekipa

evo tražila sam malo po netu i vidila da ima mogućnosti igranja sa tuđim  novcem. naišla na no deposit bonuse i na [XXXXXXXXX]. ali budući mi nije bilo baš jasno otkuda krenuti, naišla sam na site koji mi je pomogao u odabiru i počela sam tako da sam se registrirala na prvi sa liste, pa ćemo vidjeti do kuda ću stići.

možda nekoga interesira,
http://www.sharkroll.net
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Vela Jozica   

Back to top Go down

Vela Jozica
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1