pokerica.net poker forum

strategija - analiza - coaching - rakeback - bonusi - cash game - turniri - dnevnici - online - live

Pokerica.netPokerica.net  HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

newbie

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
cupius
High Card Ace

Number of posts : 1
Poker Site : Titan Poker

PostSubject: newbie   11.04.13 8:12

Bok svima!
Ja sam eto tek počeo malo okušavati sreću u online poker svijetu
Registrirao sam se na nekoliko soba, dobio početničke kredite i sad je vrijeme da ipak uložim malo prije nego dobijem išta..Ili se možda varam?
Možda netko ovdje ima neki savjet od kud da čovjek počne, da li se isplati igrati na onim micro stakes stolovima, koliko to živaca pojede?
Svaki savjet bi mi puno značio!!
Back to top Go down
Tonci
Pokerica
Pokerica

Number of posts : 1020
Poker Site : LuckyAce, Unibet, BetMost

PostSubject: Re: newbie   11.04.13 9:01

Dobrodošao Smile

Svaki početak je težak (a ni kasnije nije ništa lakše hahaha Razz ). Prvo se odluči za neki format igre, dal će to biti cash, turniri ili nešto treće i na to se forusiraj. Druga stvar izabareš limit, a to ovisi o rollu kojeg imaš za igru ( http://www.pokerica.net/clanak/strategija-bankroll-management/hr-4-1657-1.html ). I Treća stvar radi na igri, razmišljaj i sretno Smile

p.s. spomenuo si micro limite, da naravno da je veca zarada (ili gubitak) što je veći limit, ali sto je veci limit to ti je više znanja, iskustva i novaca potrebno. Recimo da se ista igra igra na NL10 i NL100, poker je poker, svi dobiju 2 karte i okrene se flop, ali na NL10 ostalih 5 igrača nema previše pojma, a na NL100 imaš sreće ako je jedan takav igrač za stolom.
Back to top Go down

newbie
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Topdogs 2000pt Newbie Knights
» A guide for MH2(dos)
» Newbie SYM VTS200
» Newbie.bin
» vader the newbie collection.. ;-)