pokerica.net poker forum

strategija - analiza - coaching - rakeback - bonusi - cash game - turniri - dnevnici - online - live

Pokerica.netPokerica.net  HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Pozdrav svim poker fanovima

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
tomitopoo
Jedan par
Jedan par

Number of posts : 14
Poker Site : Full tilt

PostSubject: Pozdrav svim poker fanovima   29.06.11 22:03

Pozdrav iz Zagreba!

Prije nekoliko dana cuo sam od prijatelja za pokerica forum sto je bila super vijest za mene jel vec neko vrijeme trazim nesto ovakvo gdje mogu tu i tamo diskutirat o pokeru, gledat raspored live turnira, obavjesti i rezultate na nasem jeziku Smile

Vrijeme igranja: poker online "igram" nekih godinu dana.

Znanje o pokeru: nikad nisam procitao knjigu o pokeru ali sam naucio neke stvari preko youtubu i drugih stranica, nadam se nabavit uskoro neku knjigu za promjenu. Mislim da nisam jako dobar igrac i vidim puno prostora za napredak ali sam sigurno dosta bolji od prosjeka Smile

Moja prica: Full tilt poker sam skinuo u pocetku samo kako bi tu i tamo odigrao neki freroll i gledao hansena, dwana, iveya i ostatak mladih pokerasa kako gamblaju za veliki novac. S vremenom sam tu i tamo poceo posjecivat highstakes.db i citao vjesti o pokeru te sam vidio ferguson challenge u kojem je fergunson uspio napraviti 10000$ iz 0$, prva pomisao je bila dali je to stvarno istina ili pokusavaju obmanuti javnost. Posto nikad nisam napravio deposit, nemam jos ni otvoren racun u banci (studiram samo za sada) zapitao sam se dali bi mogao nekako ja napraviti nesto slicno. 10000$ dolara mi se cinilo puno previse pa sam si stavio zadatak da probam doci do 1000$ od 0$. Ne znam dali je stvarno jos uvijek tako lako doci do sitnih para iz frerolla ali ja sam to redovito uspijevao, nekad 2$ nekad 5$ nekad 15$... Problem je bio u tome sto sam uspijevao dobiti te dobitke ali nikako nisam uspijevao napraviti 100-injak dolara za neki kud i kamo pocetni roll (uvijek bi imao good run nekoliko sit and go turnira i onda bi uslijedio bad run koji bi me pojeo sta god bi zaigrao, varijanca jednostavno receno) Nakon tih 2-3 mjeseca tu i tamo pokusaja uspio sam se dobrim runom nabildat na 100$ putem 5$ sit and go heads up turnira... bio sam na jakooo dobrom run-u sto mi je omogucilo da stalnim igranjem 5$ sit and go heads up turnira (nisam isao na vece turnire cijelim putem) u iducih mjesec dana dodem do 850$. U tom trenutku sam mislio da igram jako dobro i da je jedino to bitno, te da cu tako stalno moci stvarat pare... samouvjereno sam podijelio 20$ prijatelju, 30$ burazu preko transfera... tu je krenulo sve lose te sam postepeno u iducih dva mjeseca tiltom + bad runom izgubio 500$... 650$ daleko od postizanja svog cilja krenuo sam ocajno malo po malo igrat cash heads up i turnire nadajuci se boljem rezultatu te sam uz ogroman tilt control nakon pocetnog malog pada napredovao iz svakog navedenog 200$ sto me sad dijeli 250$ od pocetnog cilja!!! Sve u svemu cini se da kraja cijele ove price nece biti zato sto je full tilt down i nemrem se loggirat, te se cini da su im oduzeli licencu do daljnjega bla bla bla...

Jos uvijek sam malo zbunjen jel ne znam dal sam winning ili loosing player ali znam da bi htio doprinjeti ovom forumu nekim komentarom te nauciti nove stvari od boljih igraca. Isto tako gledam naprijed prema informacijama o live turnirima i cash game-u u Zagrebu jel se sada necu naigrat vjerojatno online a negdje se mora igrat Smile

Back to top Go down
eSco
Pokerica
Pokerica

Number of posts : 1813
Poker Site : CSB

PostSubject: Re: Pozdrav svim poker fanovima   29.06.11 22:11

Back to top Go down
http://www.pokersavvy.com/r/27053
tomitopoo
Jedan par
Jedan par

Number of posts : 14
Poker Site : Full tilt

PostSubject: Re: Pozdrav svim poker fanovima   29.06.11 22:22

woow trebao sam skratit kad sad pogledam (nebi se ni meni dalo citat takve dugacke price) Smile)) ali samo sam pisao i sendao, siiick.... Uglavnom mislim da je fora challenge i prica ali nebitno.. htio sam se samo predstavit sa pricom i pocet sudjelovat u forumu, mislim da radite dobar posao... nastavite tako
Back to top Go down
eSco
Pokerica
Pokerica

Number of posts : 1813
Poker Site : CSB

PostSubject: Re: Pozdrav svim poker fanovima   29.06.11 22:31

welcome, sry za to gore al previse texta i na spomen full tilta mi se stvarno nije dalo citat dalje.
Back to top Go down
http://www.pokersavvy.com/r/27053
RedRaw
Team Pokerica

Number of posts : 1884
Poker Site : PokerStars / FTP

PostSubject: Re: Pozdrav svim poker fanovima   29.06.11 23:51

Dobrodosao na pokericu!

Full tilt necu komentirati jer ima dosta ljudi kojima je trenutno jako mucno od spomena istoga..

Samo cu reci da mislim da si dosao na pravo mjesto i vjerujem da ces se brzo uklopiti, a i prilagoditi..

Dr.Greenthumb
Boja
Boja

Number of posts : 553
Poker Site : Poker Site

PostSubject: Re: Pozdrav svim poker fanovima   29.06.11 23:59

Pozdrav i velkom na forum..
Back to top Go down
straja
Set
Set

Number of posts : 336
Poker Site : strajimir

PostSubject: Re: Pozdrav svim poker fanovima   30.06.11 0:49

ako ti mozda neko i zamjera na opsirnosti ja nisam taj jer sam i ja takav . sve u cilju da bi sto bolje pojasnio ono sto zelim reci. znaci cjeli tekst sam procitao, a sto se pokera tice tu ces naci dosta dobrih igraca s kojima ces moci diskutovati. inace ja nisam taj. ne znam ti rjecnik pokeraski. budi pozdravljen.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Pozdrav svim poker fanovima   

Back to top Go down

Pozdrav svim poker fanovima
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Poker Tourney this Friday around 11pm central
» The Beaches are Closed (Rita/Sharaku)
» Scat's Twitch channel 18+ only
» requesting for simple poker game package
» Can Monster Hunter improve your skills at poker?