pokerica.net poker forum

strategija - analiza - coaching - rakeback - bonusi - cash game - turniri - dnevnici - online - live

Pokerica.netPokerica.net  HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

hello

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
marko aka coach-zg
Jedan par
Jedan par

Number of posts : 28
Poker Site : pokerstars

PostSubject: hello   23.05.11 9:34

pozdrav,eto u kratko da se predstavim,zovem se Marko,igram poker otprilike 4 godine online i live,mnogi me poznaju iz ''bu došlo'' gdje sam u principu i poceo igrati cash,igrom slucaja sam poceo igrati ovu zadnju ligu u Cezaru gdje sam na kraju zavrsio 16. i na main eventu 10. s cime sam ostao poprilicno iznenadjen svojom igrom jer sam se tih godina igrajuci u ''bu došlo'' i online na Full Tiltu trazio i pokusavao pronaci u konkretnoj igri,nakon toliko vremena sam shvatio da sam uzalud trosio i vrijeme i novac pokusavajuci postati dobar online igrac igrajuci i izvan svog bankrolla i da je live tournament igra bas to sto meni lezi.Cilj mi je svakodnevno uciti od iskusnih igraca citajuci topice,savjete i iskustva iz raznoraznih situacija ne bi li usavrsio svoju igru,nadam se da je ovo pocetak jednog lijepog iskustva i da cu od vas svih puno toga nauciti i ostvariti svoj cilj,hvala i pozdrav Very Happy
Back to top Go down
kelavi
Boja
Boja

Number of posts : 494
Poker Site : pokerstars, unibet

PostSubject: Re: hello   23.05.11 9:51

Za sve što si naveo došao si na pravi mjesto!
Pozdrav i dobri napredak!
Back to top Go down
marko aka coach-zg
Jedan par
Jedan par

PostSubject: Re: hello   23.05.11 10:18

hvala !! Very Happy btw veliki pozdrav Bori Tajteru koji me vjerojatno zapamtio na zadnja dva turnira u cezaru jer se eto potrefilo da bas ja budem taj koji ga izbaci.... QQ J9 Very Happy
Back to top Go down
Bora Tajter
Team Pokerica

Number of posts : 1128
Poker Site : RR poker

PostSubject: Re: hello   23.05.11 11:37

pozdrav i dobrodošao Smile

hehe, baš su se zanimljivi flopovi vrtili ta zadnja dva slučaja, iako si me na ovom u sub me nisi izbacio ali si pridonjeo tome Smile

marko aka coach-zg
Jedan par
Jedan par

PostSubject: Re: hello   23.05.11 13:09

istina,ali ko da jesam Very Happy ali da imam zanimljive ruke protiv tebe,to je istina Very Happy vidimo se u cetvrtak na warm upu ako dodjes u Antunovic! pozzz
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: hello   

Back to top Go down

hello
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1