pokerica.net poker forum

strategija - analiza - coaching - rakeback - bonusi - cash game - turniri - dnevnici - online - live

Pokerica.netPokerica.net  HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

ljudima dobre volje

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
trgovcic
Jedan par
Jedan par

Number of posts : 21
Poker Site : bestpoker88

PostSubject: ljudima dobre volje   19.09.10 11:47

Ovako da se i ja predstavim, vec sam par mjeseci na ovom forumu kao duh,tu i tamo stavim koji post, pa brijem da bi bilo u redu da ljudi znaju ko sam. Treniram poker vec blizu 2 god., uglavnom igram live po poker klubovima po zagrebu i okolici, imao sam par izleta na online poker no nisu zavrsili dobro, jednostavno nemrem sjedit za kompom vise od 2 sata i zurit u ekran. No onda se dogodio kljucan trenutak kada mi je jedan sportski kolega pricao o famoznom bestu kao o izvoru zarade. Lijepo je krenulo i to je razlog zasto sam se priljucio ovom forumu, da naucim jos puno toga, a i da upoznam jos sportskih kolega, jer ipak pravi smisao sporta jest i upoznavanje i međusobna konkurencija, zar ne?
Back to top Go down
eSco
Pokerica
Pokerica

Number of posts : 1813
Poker Site : CSB

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   19.09.10 12:21

treniras pkr? visinske pripreme i to?
welcome & gl.
Back to top Go down
http://www.pokersavvy.com/r/27053
DirtyCash90s
Boja
Boja

Number of posts : 578
Poker Site : FTP

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   19.09.10 12:23

Treniranje sporta poker Very Happy. wow to još nisam čuo.

Best?
Back to top Go down
Dr.Greenthumb
Boja
Boja

Number of posts : 553
Poker Site : Poker Site

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   19.09.10 13:08

DirtyCash90s wrote:
Best?

http://www.pokerica.net/rakeback/hr/popis_soba_detaljnije/22/ obv

Pozdrav trgovcicu..

Last edited by RedRaw on 19.09.10 14:37; edited 1 time in total (Reason for editing : bestpoker tj. rrpoker u ponudi pokerice.. morao sam editirati)
Back to top Go down
Beki89
Skala
Skala

Number of posts : 408
Poker Site : GoPlayClub - Entraction Network

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   19.09.10 13:12

Prijatelju, poker nije sport! Poker je najobičnija igra na sreću (možeš ju zvat i kocarskom ak želiš) koja je uz analitičko proučavanje, kvalitetan pristup, zdrav mozak i psihološku stabilnost beatable. Dobrodošao na forum! Smile
Back to top Go down
Tonci
Pokerica
Pokerica

Number of posts : 1020
Poker Site : LuckyAce, Unibet, BetMost

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   19.09.10 13:48

Dobrodosao na forum...
Ajde ako ti nije problem objasni meni i ostalim forumašima kako ti to treniraš poker?
Back to top Go down
equusDU
Skala
Skala

Number of posts : 398
Poker Site : Unibet

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   19.09.10 14:22

ajde što ste uhvatili peglat čovjeka s tom izjavom da trenira poker...možda je to samo nekakav njegov izraz za igranje i napredovanje u istom... Very Happy

welcome!!! Smile
Back to top Go down
Tonci
Pokerica
Pokerica

Number of posts : 1020
Poker Site : LuckyAce, Unibet, BetMost

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   19.09.10 15:10

equusDU wrote:
ajde što ste uhvatili peglat čovjeka s tom izjavom da trenira poker...možda je to samo nekakav njegov izraz za igranje i napredovanje u istom... Very Happy

welcome!!! Smile
Ja isto pretpostavljam da je to igranje i napredovanje ali mozda covijek stvarno trenira u pravom smislu riječi, nikad neznaš. Meni njegova izjava "treniram poker skoro 2 god" zvuci ozbiljnije od samog igranja i proučavanja igre...
Back to top Go down
eSco
Pokerica
Pokerica

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   19.09.10 15:14

evo malo treninga...

Back to top Go down
trgovcic
Jedan par
Jedan par

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   19.09.10 16:02

beki ne bih se bas slozio s tobom. Poker je za mene sport kao i svaki drugi, znaci ako u nesto ulazes vrijeme, imas neku kontrolu, vjezbas odnosno igras naprdujes u igri isto kao i u nogometu, kosarci i sl. dok npr. kockarske igre poput ruleta i lota, sto vise igras ostajes na istoj razini sumnjam da oni koji igraju rulet svakodnevno postaju bolji i vise zaraduju. Kolicina novca koji imas na acc igranjem pokera nije samo zarada vec indikator tvog znanja.A beki zanima me da li je za tebe šah sport?

Hvala svima na dobrim zeljama, nadam se skorasnjem nadmudrivanju za zelenim stolovima.
Back to top Go down
bicko
Team Pokerica

Number of posts : 657
Poker Site : Party, Unibet, Betfriends

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   19.09.10 17:21

Ovo je teza oko koje se lome koplja ali osobno mislim da ima dosta argumenata u prilog nje...Što god bilo siguno je da poker nije obična kocka već je puno bliži npr. preferansu ili bridžu..sviđa mi se i teza o treniranju pokera mislim da je apsolutno moguća i svakako preporučljiva, uključujući ponekad po mogćn.osti i visinske pripreme :-)

dobrodošao i sretno
Back to top Go down
http://www.pokerica.net
Beki89
Skala
Skala

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   19.09.10 17:55

Šah mi je puno bliže sportu nego poker. Dijetetu od 5 godina možeš dat ploču neka igra, možeš ga upisat u klub i sl. Kako ćeš ti djetetu od 5 godina dat da igra poker?

Svrstavat poker među sportove za mene nema apsolutno nikakvog smisla jer je novac glavni, kako da kažem, medij ove igre. Da nema novca ne bi postojao poker, ne bi bilo igre i ne bi bilo smisla igrat. Sad mi možeš reć, aha pa i nogomet je danas novac - to je nažalost tako, nekad nije bilo, ali poker je oduvijek bio igra koja se igrala za novac.

I htio ti to ili ne, poker je igra na sreću za većinu ljudi koji ju igraju jer ne pristupaju svi igri kao ljudi na ovom ili na bilo kojem drugom forumu. Možda samo 5% ljudi koji igraju imaju kvalitetan pristup igri, a ja bi reko da je samo 2% njih dobro (u cijelom svijetu). I čak i kad bi našo neke poveznice sa sportom to bi jedino našao u turnirskom formatu igre zbog elementa natjecanja, ali i to je daleko.

Novac koji imaš na acc može bit indikator tvog znanja, ali samo ako uz to povežeš i sample odigranih ruku/turnira jer budi bez brige ima mega ribetina koji su luckboxali velike turove.

Iznos koji se akumulira na tvom računu zahvaljujući pokeru možeš smatrat kao dugoročno ulaganje jer to poker na neki nači i jest, barem za one koji imaju kvalitetan pristup igri.
Back to top Go down
stu
Skala
Skala

Number of posts : 441
Poker Site : PokerStars

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   19.09.10 18:40

ja bih isto prije za poker rekao da je sport nego igra na sreću. a to što većina ljudi koja igra poker igru smatra čistom kockom je samo dobra stvar za nas ostale jer nam omogućuju da lakše zaradimo Wink
Back to top Go down
trgovcic
Jedan par
Jedan par

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   19.09.10 20:47

stu wrote:
ja bih isto prije za poker rekao da je sport nego igra na sreću. a to što većina ljudi koja igra poker igru smatra čistom kockom je samo dobra stvar za nas ostale jer nam omogućuju da lakše zaradimo Wink

kaj da kazem, kratko i jasno
Back to top Go down
DonkeyRi
Pokerica
Pokerica

Number of posts : 1087

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   19.09.10 22:16

Beki89 wrote:
Prijatelju, poker nije sport! Poker je najobičnija igra na sreću (možeš ju zvat i kocarskom ak želiš) koja je uz analitičko proučavanje, kvalitetan pristup, zdrav mozak i psihološku stabilnost beatable. Dobrodošao na forum! Smile
volim sTa jos uviek ima ovakvih misljenja!! ja mislio da se To jos samo na liveu može cuT Smile
Back to top Go down
eSco
Pokerica
Pokerica

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   19.09.10 22:29

sto se tebi shift sam stisne kad napises T? Very Happy
Back to top Go down
Beki89
Skala
Skala

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   19.09.10 22:37

DonkeyRi wrote:

volim sTa jos uviek ima ovakvih misljenja!! ja mislio da se To jos samo na liveu može cuT Smile

kakav diss Smile
Back to top Go down
equusDU
Skala
Skala

Number of posts : 398

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   20.09.10 6:18

bicko wrote:
Ovo je teza oko koje se lome koplja ali osobno mislim da ima dosta argumenata u prilog nje...Što god bilo siguno je da poker nije obična kocka već je puno bliži npr. preferansu ili bridžu..sviđa mi se i teza o treniranju pokera mislim da je apsolutno moguća i svakako preporučljiva, uključujući ponekad po mogćn.osti i visinske pripreme :-)

hm...osobno kada igram preferans igram ga također za pare, a ''treniram'' na kompu... Very Happy
dakle, svaki sport koji se igra direktno za pare je ujedno i kocka (pikado, biljar, remi itd...)

a pod treniranje pokera može proći i čitanje raznih knjiga, coaching, gledanje videa i slično...
i naravno trčanje svaki dan 7-8 km i 2 sata teretane!!! Very Happy
Back to top Go down
stu
Skala
Skala

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   20.09.10 9:36

meni su se toliko puta u životu smijali kad sam rekao da treniram šah da sam navikao na takve stvari Smile tako da mi je i treniranje pokera sasvim normalno. čitaš neku knjigu, analiziraš vlastitu igru, analaziraš ju s drugim igračima, bili oni iskusniji i bolji od tebe ili na tvojoj razini, gledaš filmiće itd itd.. treniranje, šta drugo hehe

što se šaha tiče, na kraju sam odustao od objašnjavanja i svakome tko mi se smijao rekao da trčimo 10 krugova oko zgrade, a zatim pola sata radimo vježbe prstiju, razgibavamo ih i tako Very Happy
Back to top Go down
eSco
Pokerica
Pokerica

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   20.09.10 12:15

stu, kad cemo chess rematch?
Back to top Go down
stu
Skala
Skala

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   21.09.10 8:12

eSco wrote:
stu, kad cemo chess rematch?

možemo danas navečer? Cool
Back to top Go down
DonkeyRi
Pokerica
Pokerica

Number of posts : 1087

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   21.09.10 9:56

eSco wrote:
sto se tebi shift sam stisne kad napises T? Very Happy
jos jedna tastatura je otisla na pola pa mi je t na copy/paste Very Happy i neradi jos pokoje slovo Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: ljudima dobre volje   

Back to top Go down

ljudima dobre volje
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1